top of page
Ieškoti

Energija yra gyvenimo kuras


🌙 GYVYBINĖ ENERGIJA yra tai, kas palaiko visų mūsų gyvybę. Jos kiekis, tėkmės natūralumas ir laisvumas - tai, kas, skiria sergantį nuo sveiko, apatišką nuo veiklaus, susivaržiųsi nuo laisvo, valingą nuo atidėliojančio, drąsų nuo bijančio.

INDAI šią energiją vadina Prana (“kas egzistuoja prieš atomą”), kinai Qi, japonai KI, polineziečiai MANA, Šiaurės Amerikos indėnai - Didžiąja Dvasia, o Biblijoje - tai Šventoji Dvasia, gyvybės kvapas, kurį Dievas į šnerves įkvėpė pirmajam žmogui Adomui. Taigi iš šios energijos kuriasi visa gyvybė ir materija.

TAIGI kas blokuoja ir išsekina mūsų gyvybinės energijos resursus? Ogi baimės, įtampos, savo rolių sureikšminimas, nuoskaudos, užgniaužtos emocijos, lyginimasis, konkurencija, “teisuoliškumas”, kitų ir savęs vertinimas ir t.t Blokai virsta negalavimais, ligomis ir galiausiai mirtimi. Ir miršta žmonėms ne todėl, kad “jau nugyventas gyvenimas” per tuos trumpus 60-70 metų, o todėl, kad nebeliko energijos gyvybei palaikyti.

KO bijome - tą pritraukiame. Kuo daugiau saugomės, tuo labiau “kliūname”. Kuo labiau patikime sveikatą kitiems, tuo daugiau jos netenkame. Paradoksalu - kuo labiau gydomės, tuo labiau sergame. Raktas yra ne saugoti tą pustuštį energijos baką po devyniom spynom, o išmokti jį patiems atblokuoti ir pildyti. Būti savo paties gydytoju.

TAIGI kiek pilnas yra jūsų gyvybinės energijos bakas? Gal jau laikas atlaisvinti tai, kas “valgo” jūsų energiją ir “įsipūsti” šviežios - gyvasties, kūrybos, naujų suvokimų ir atradimų kupinos energijos?

GYVYBINĖS energijos tėkmę atstatinėjame ir ja pildomės kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir sekmadienį YIN jogos sesijose -


23 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page