top of page

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KADA VĖLIAUSIAI GALIMA ĮSIGYTI VIENKARTINĘ SESIJĄ?

Vėliausiai galima įsigyti likus  15min prieš sesiją, prisijungti prie nuorodos, kurią gausite į el.paštą (patikrinkite SPAM) - 5min. prieš sesiją.

AR GALIMA PAKEISTI VIENKARTINĖS SESIJOS LAIKĄ?

Pakeisti / perkelti galima ne vėliau kaip 30 min. iki pirminės sesijos pradžios. Tą padaryti galite prisijungę prie savo paskyros zagaraite.lt puslapyje, per meniu "Vienkartinės sesijos"

 

KAIP PRISIJUNGTI PRIE YIN JOGOS GRUPĖS/SESIJŲ ĮSIGIJUS NARYSTĘ?

Atlikus mokėjimą, jūsų nurodytu el. paštu gausite prisijungimo prie grupės nuorodą. Jeigu laiško nematote, patikrinkite šlamšto (spam) dėžutę el.pašte.

Prisijungti galite bet kada gavę prisijungimo adresą, bet ne vėliau kaip 15 minučių prieš sesiją.

AR GALIMA Į YIN JOGOS SESIJAS PRISIJUNGTI NIEKADA NEBANDŽIUSIEMS JOGOS?

TAIP! YIN jogos sesijose gali dalyvauti bet kokio amžiaus ir bet kokio fizinio pasiruošimo bei susipažinimo su joga žmonės.
 

KOKIŲ PRIEMONIŲ REIKĖS YIN JOGOS PRAKTIKAI NAMUOSE?

PRAKTIKAI namuose reikia tik interneto, telefono ar kompiuterio. Net kilimėlis nėra būtinas, nes jį gali pakeisti paprastas kilimas ar pledas. Priemonės sesijai: pledas, pagalvė ar dvi storesnės knygos (pakeisti jogos kaladeles) ir kilimėlis/kilimas.
 

​KUR VYKSTA YIN JOGOS TRANSLIACIJOS?

Transliacijos vyksta Facebook platformoje, uždarose grupesė. Todėl norint dalyvauti jums reikia turėti Facebook paskyrą.
 

NEGALIU DALYVAUTI GYVŲ TRANSLIACIJŲ METU. AR LIEKA ĮRAŠAI?
TAIP! Visi įrašai lieka peržiūrėjimui kitu jums patogiu laiku arba kartojimui. 

 

KIEK LAIKO GALIOJA PRISIJUNGIMAS PRIE YIN JOGOS GRUPĖS?

Prie grupės prisijungę esate tiek, kiek galioja jūsų NARYSTĖ - 3 mėnesius, 1 mėnesį arba savaitę.. Negalint dalyvauti gyvose sesijose, narystė nėra pratęsiama - praleistas sesijas praktikuojate savarankiškai pagal įrašus, bet ne vėliau, kaip iki jūsų narystės pabaigos. Pasibaigus narystei ir neįsigijus naujos - prisijungimas prie grupės nebegalimas, taip pat nebegalima ir prieiga prie įrašų.

 

NUO KADA GALIMA PRISIJUNGTI?

Prisijungti prie sesijų galite nuo bet kurios mėnesio dienos. Jūsų narystė atitinkamai galios 7, 30, 90 dienų nuo jos pradžios datos.

SVARBU! Narystės įsigijimo diena ir narystės pradžios diena nebūtinai turi sutapti - t.y pirkimo metu jūs galėsite pasirinkti kada prasideda jūsų narystė.

KAIP DAŽNAI GALIMA PRAKTIKUOTI YIN JOGĄ?

Nors ir kiekvieną dieną, nes po YIN jogos, skirtingai negu po jėgos treniruočių, mūsų kūno audiniams atsistatyti užtenka vienos dienos.  O tiems, kam virš 40 metų - YIN jogą rekomenduojama praktikuoti, kaip galima dažniau, nes kūnas jau pradeda “stingti” ir tampa mažiau lankstus ir mobilus.


AR YIN JOGA TINKA NĖŠČIOSIOMS?

Taip. YIN joga puikiai tinka besilaukiančioms. Paskutiniame trimestre reikėtų vengti tam tiktų asanų, kitas - šiek tiek modifikuoti, todėl prisijungę praneškite Jurgai ir ji jums suteiks detalesnę informaciją bei atskys į jūsų klausimus.
 

bottom of page