top of page
Zagaraite_sessions_innerdance_1.jpg

INNERDANCE

INNERDANCE - tai intensyvi garso terapijos kelionė į harmoniją, vidinę taiką, laisvę ir balansą. Tai vidinis šokis/dialogas, kuris vyksta tarp mūsų sąmonės ir pasąmonės. Sąmonė - tai mūsų protas, logika ir mąstymas, protingi sprendimai ir “teisingi” įsitikinimai. Pasąmonė - tai pajauta, intuicija, mūsų “tikrasis aš”, kuris žino visus atsakymus, tačiau jie glūdi po neišjaustų jausmų, užslopintų emocijų ir baimių sluoksniais. Innerdance “šokio salė” - yra jūsų kūnas, kur kiekviena ląstelė saugo visą šią informaciją. 

SESIJA vyksta atsigulus, užsimerkus, užsiklojus pledu ir klausantis specialiai sudėto daugiasluoksnio muzikinio takelio. Muzikos garsai mūsų smegenyse aktyvuoja gilaus atsipalaidavimo bangas ir nutildo “visa žinantį” analitinį protą, o kvapai ir prisilietimai atgaivina kūno atmintį ir nuveda mus į praplėsto sąmoningumo būseną (REM), kurioje mes paleidžiame sena ir atsiveriame naujiems suvokimams.

TRUPUTIS istorijos ...

PRIEŠ daugiau nei 15 metų Pi Villaraza, filipinų (de)mistikas ir Innerdance pradininkas, pavargęs nuo šiuolaikinio pasaulio įtampų, nuolatinio siekimo ir skubėjimo -  viską metė ir ilgalaikio atsiskyrimo metu patyrė, kaip patekti į vidinius energijos šaltinius, kurie pradžioje atnešė pokyčius jam pačiam, o vėliau ir dešimtims tūkstančių žmonių iš daugiau nei 60-ies šalių. Kad dalintis patirtu ir mokyti kitus, Pi daug metų gilinosi į įvairių mokslininkų, filosofų ir psichoanalitikų veikalus bei dirbo su medikais - visa tai davė mokslišką paaiškinimą mūsų analitiniams vakariečių protams, kas vyksta sesijos metu mūsų smegenyse.

NAUDA

- gilus atsipalaidavimas

- balanso atstatymas

- poilsis nuo rutinos 

- emocinis persikrovimas

- sustojimas nuo nuolatinio skubėjimo

- laikas sau su savimi

- gyvybinės energijos tekmės atstatymas

- blokų atpalaidavimas

- savęs gydymas

- baimių, prisirišimų, senų istorijų paleidimas

- neišjaustų emocijų/jausmų išgyvenimas 

- proto ribų praplėtimas

- energijos susigrąžinimas iš praeities ir

ateities į dabartį

- savo autentiškumo suvokimas

Zagaraite_sessions_innerdance.jpg
Zagaraite_Innerdance_2_web.jpg

KAM TINKA

TINKA visiems, norintiems įnešti daugiau lengvumo, balanso ir laisvės į savo kasdienybę, santykį su savimi, artimausiais bei aplinka. 

 

JOKIO pasiruošimo dalyvavimui nereikia - nesvarbu, ar esate kažką “tokio” jau bandę ar tai bus jūsų pirmas kartas.  Sesija vyksta patogiai atsigulus. Šokti nereikia. Šokis vyksta viduje tarp sąmonės ir pasąmonės.

KADA

Artimiausios sesijos ČIA

 Asmeninės sesijos derinamos individualiai.

KUR

Sesijos grupėje vyksta netoli Vilniaus esančioje erdvioje Laumžirgių žemėje, Pikeliškėse, Vilniaus r.  ( ~ 20 min. nuo Santariškių Molėtų link).

KAINA

  • Sesija grupėje 50 EUR.

Zagaraite_sessions_innerdance_2_edited.j
AgneAleno.jpg

Agnė Aleno

Innerdance yra kosmiškas sielos šokis. Jurgos vedimas yra labai intuityvus, motiniškas ir puikiai suprantantis, kam ko reikia konkrečiu momentu. Kiekviena Innerdance sesija yra skirtinga - skiriasi ne tik muzika, bet ir mes patys, tad nauja sesija yra tarsi naujas šokis, kurį bandai išmokti, o bešokant supranti, kad mokėjai jį visą laiką. Labai rekomenduoju!

ifety5uZ.jpeg

Akvilė Dabravolskienė

Innerdance su Jurga Žagaraite man yra kaip baltas popieriaus lapas ir rašalo plunksna, kurios pagalba išrašai savo gyvenimą, išjauti kiekvieną jo raidę ir kaskart išeini vis kitokia: labiau priartėjusi prie tikrosios savęs. Tai laibai gilu, jautru ir magiška... Ačiū, Tau Jurga, už šį stebuklą, už tikrumą ir nuoširdumą!

7ZcYS-Wc.jpeg

Neringa Latkauskienė

Kiekvieną kartą Innerdance sesijos metu pailsiu nuo rutinos ir minčių gausos. Tai lyg meditacija- laikas sau. Garsi muzika, kvapai ir mano pojūčiai- vieną kartą juokas, kitą prisiminimai ar vizijos, - visa tai man atveria “duris” į dabartį, randu atsakymus. Ačiū, Jurga!

EAGFSYr6.jpeg

Aušra Pivoriūnienė

Esu ekstravertė, o ir  mano darbas su žmonėmis - kalbu nuolatos ir daug:) todėl dažnai „išsitaškau“ taip, kad pačiai  susirinkti sunku. Tokiu atveju skubiai bėgu į Innerdance:), nes žinau, kad greitesnio ir malonesnio būdo susibalansuot nėra. Ir faina tai, kad nieko nereikia  daryti, nieko žinoti ar praktikuoti, tiesiog...atsiguli ir guli, klausai geros muzikos, užuodi kvapus ir tiek... o atskeli, naujai  ATGIMUS, kupina energijos, harmonijos, meilės ir jėgų.

9kO4J8zO.jpg

Nijolė Kudabienė

Innererdance sesija man buvo stulbinantis atradimas. Atėjau nežinodama, ko tikėtis, o išėjau sujaudinta iki širdies gelmių. Nuolat besikeičianti muzika ir paslaptingas Jurgos kerėjimas, palydimas ramaus ar vos girdimo jos balso bei varpelių, dubenėlių ir kitų instrumentų skleidžiamų garsų, neįtikėtinai aiškiai padėjo suprasti, kad mano augimui ir tobulėjimui buvo būtinos ribos ir barjerai, - aš augau ir tobulėjau griaudama barjerus ir plėsdama ribas...

bottom of page