top of page

ESU

JURGA Žagaraitė. Man 43 metai, esu dviejų nuostabių vaikų mama. Užaugau Utenoje, baigusi mokslus ir sukūrusi šeimą, ilgus metus dirbau įmonėse komunikacijos ir skaitmenizavimo srityse. Praktiška, gerai apmokama, bet su turėjimu daugiau - laimės ir pilnatvės nedaugėjo.

 

Atvirkščiai. Nepasitikėjau savimi, ieškojau pritarimo, saugumo ir palaikymo išorėje. Nežinojau kokia veikla man patinka, kuo norėčiau dirbti, nesuvokiau net kas aš esu, atmetus žmonos, mamos, marketingo specialistės roles. Vis labiau į mintis smelkėsi nepasitenkinimas, santykiai šeimoje sparčiai prastėjo. Atrodė, kad kažkas kitas turi padaryti mane laimingą - vyras, vaikai, darbas ar namai. Iširus santuokai, buvau pastatyta prieš faktą - likti auka, arba prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Buvau visiškai pasimetusi ir net nedrįsau pagalvoti, kad sugebėčiau išeiti iš savo komforto zonos… 

 

BET laikui bėgant, sutikti nauji žmonės, įvairios praktikos bei patirtys padėjo įgyti drąsos veikti. Pradėjau iš naujo jausti save. Neliko poreikio kam nors įtikti, kažką įrodyti ar pasirodyti, atsirado aiškumas, ko noriu ir kur einu.

Jurga Žagaraitė

Jurga Žagaraitė

Sertifikuota YIN jogos instruktorė ir Innerdance sesijų vedėja

DABAR esu sertifikuota Innerdance vedėja, o po studijų Indijoje, tapau ir YIN jogos instruktore (YIN jogą praktikuoju jau 6 metus). Abi šios sritys ypatingai prisidėjo prie mano išsilaisvinimo ir grįžimo į vidinį žinojimą, balansą ir autentiškumą. Todėl manau, kad jos kiekvienam gali tapti naujais įrankiais nusimesti apribojimus ir susigrąžinti suvokimą - visos galios yra mumyse. Kad ir kiek tai užtruktų - vieneri metai gyvenimo pilnatvėje, ramybėje ir taikoje su savimi yra verti 99 metų ieškojimų ir bandymų. Niekada nėra vėlu pasirinkti save.

AŠ netikiu prastais genais, paveldimomis ir nepagydomomis ligomis. Tikiu jausmo, minties, žodžio, tikėjimo ir žinojimo galia. Tikiu, kad visos ligos yra psichosomatinės kilmės - mes patys save susargdiname, todėl tik patys galime save ir pagydyti.  Aš žinau, kad esu savo paties gydytoja, kaip ir kiekvienas iš mūsų. Tad kviečiu visus kartu su manimi pažinti alternatyvios holistinės medicinos pasaulį, kuris yra tikroji ateities medicina. 

 

SUSITIKIME ant kilimėlio, 

Jurga 

bottom of page