zagarait sessions pasiulymai imonems
"Perdegimas ir nuovargis neturėtų būti tik pačių darbuotojų reikalas"

Harvard Business Review

“WALK the talk” - yra mano gyvenimo ir veiklos moto. Kalbėti ir dalintis tik tuo, ką pati praėjau, patyriau ir kas man pačiai atnešė ilgalaikės naudos ir rezultatų. Korporatyviniame pasaulyje dirbau daugiau negu 15 metų - per juos patyriau daug nemigo naktų, streso, paaukota daug nervų ląstelių mainais į disbalansą, kelioliką žilų plaukų ir įtampą žandikaulyje.

DABAR esu sertifikuota YIN jogos instruktorė ir Innerdance Europe Association sesijų facilitatorė.  Abi šios sritys ypatingai prisidėjo prie mano pačios grįžimo į balansą ir atnešė daugiau harmonijos, laisvės ir kūrybos į gyvenimą.

Todėl kviečiu ir jus su komanda patirti šių sesijų teikiamą naudą!

KAIP atskleidė

naujas “post-karantininis” tyrimas,

kuriame dalyvavo 3900 darbuotojų ir verslo lyderių iš 11 šalių - emocinis perdegimas ir nuovargis yra vienodai aktualūs tiek dirbantiems nuotoliniu būdu, tiek ir

fiziškai biuruose

YIN JOGA

JŪSŲ KOMANDAI

INNERDANCE

Į GYVENIMĄ galima žiūrėti paprasčiau ir lengviau. Kai nustoji sureikšminti ir susireikšminti, nusimeti svarbumą ir perdėtą rimtumą - kasdienybė pradeda tekėti lengvai ir žaismingai. Kai nuimi “koją nuo gazo”, sustoji, įsiklausai ko reikia kūnui, leidi pailsėti protui ir nuramini mintis - prabunda intuicija ir kūrybiškumas. Nebesvarbi jokia konkurencija, nebebaisu “susimauti” ir klysti, o tuo pačiu - atsiranda daugiau drąsos eksperimentuoti ir inovuoti.

DIDŽIAUSIĄ pasitenkinimą darbovietėse jausdavau tuomet, kai užsimegzdavo draugystės, kai nebūdavo nepatogu rodyti jausmus, pasakyti, supykti, bijoti ir klysti. Tikrumu ir atvirumu “ginkluota” komanda laimi visur ir visada, o pirmadieniai jiems tampa tokie pat džiaugsmingi, kaip ir penktadieniai. 

Zagaraite_sessions_11_01.jpg

Žagaraitė SESSIONS siūlo 3 rūšių sesijas jūsų komandai

YIN jogos online, patyriminę Innerdance sesiją bei Jungtinę YIN jogos ir Innerdance popietę. Sesijos padės jūsų komandai ne tik emociškai persikrauti bei atgauti įkvėpimą, bet ir suteiks konkrečius įrankius, kaip kasdien išlaikyti emocinį balansą.

ZAGARAITE_text_5 copy.jpg
YIN JOGA

YIN joga | Online

Nuo 30 min iki 1.5 val. / Gyvai 1-2 kartus per savaitę jums dedikuotu laiku. YIN joga - tai gilūs tempimai, masažas, kvėpavimo praktika ir meditacija viename. Kiekviena sesija yra savotiška kūno ir proto terapija, po kurios dalyviai džiaugiasi ne tik gera fizine, bet ir subalansuota emocine savijauta.

 

ZAGARAITE_text_5 copy.jpg
INNERDANCE

Innerdance patyriminė garso sesija

3 val. jaukioje studijoje mieste. Tai praktika, skirta atsipalaidavimui, logikos ir intuicijos subalansavimui bei emociniam perkrovimui. Kartu, tai ir nauja kitokia komandinė patirtis, kuri padės jūsų komandai tapti artimesniais, atviresniais ir laisvesniais. 

DAUGIAU apie Innerdance
ZAGARAITE_text_5 copy.jpg
YIN + INN

Jungtinė YIN jogos ir Innerdance popietė

5 val. jaukioje studijoje mieste arba užmiestyje. Jungtinė YIN jogos ir Innerdance popietė skirta giliam atsipalaidavimui, pilnam ir intensyviam emociniam perkrovimui bei balansui atgauti. Jūsų komanda grįš pailsėjusi, išsikrovusi, harmoningesnė ir tapusi daug artimesnė.

_0074573.jpg
JEIGU JŪSŲ KOMANDA
  • Pervargusi ir įsitempusi

  • Emociškai išsibalansavusi

  • Trūksta įkvėpimo ir kūrybiškumo

  • Sumažėjo pasitenkinimas darbu ir motyvacija 

O GALBŪT NORITE
  • Suartinti komandą

  • Padovanoti nepamirštamą patirtį

  • Netradiciškai pažymėti kolektyvo šventes

  • Įnešti daugiau žaismingumo, atvirumo, balanso

Zagaraite-yinjoga_imonems.jpg
 MUMS jau laikas susitikti ant kilimėlio !