TRYS dienos visiško atsipalaidavimo, persikrovimo, pasikrovimo bei naujų žinių ir įgūdžių įgijimo, tam, kad dar labiau taptume savo kūno ir proto šeimininkais.

Zagaraite_sessions_BG_1200.jpg

STOVYKLOS metu:

Stovyklą užbaigsime ŽOLIAVIMO IR HIDROLATO (augalų vandens) gamybos mokymais. Profesionalios žolininkės lydimi, eisime į pasimatymą su pieva ir jose augančiais gydančiais augalais, atrinksime augalą, kurį distiliuosime, stebėsime distiliavimo procesą ir pasidovanosime sau drauge išdistiliuotą hidrolato buteliuką!

Patirsime rojų žemėje po AROMATERAPINIO VEIDO masažo mokymų ir praktikos, kur pasitelkiant eterinius aliejus atpalaiduosime įtampą žandikaulio, kaktos srityse ir taip jaunėsime, gražėsime ir švytėsime. 

Mokinsimės REFLEKSOLOGIJOS meno - ypač efektyvios pėdų masažo technikos, kai veikiant pėdose esančius refleksinius taškus ir zonas pasiekiamas gilus kūno atsipalaidavimas ir stimuliuojami organizmo sveikatinimo procesai. Šiose dirbtuvėse išmoksime, kaip atrasti šiuos taškus bei praktiškai atlikti refleksologijos masažą.

Patirsime suvokimus plečiančią INNERDANCE sesiją, kai specialaus muzikos takelio, garsų, kvapų, prisilietimų ir žodinio vedimo pagalba panirsime į praplėsto sąmoningumo būseną (ang. REM), kur iš aukštesnės perspektyvos pažvelgsime į sau uždėtus limitus, baimes, nesaugumą ir plėsime proto bei suvokimo ribas. 

Rytais energiją pažadinsime QI GONG (Ciguno) energetinėmis mankštomis. Qi Gong - tai tradicinė, senovinė kinų organizmo sveikatingumo sistema, mokanti pajausti ir valdyti savo gyvybinę energiją.

Tempsime kūną ir balansuosime protą su YIN JOGA. YIN joga yra lėta ir meditatyvi jogos rūšis nukreipta į gilius jungiamojo audinio tempimus, atsipalaidavimą, susibalansavimą, įtampų paleidimą ir energijos resursų atstatymą. 

BE viso to, mėgausimės saulės, vandens ir miško maudynėmis, plaukiosime irklentėmis, kaitinsimės pirtyje bei lepinsimės gardžiais veganiškais patiekalais.

KAINA

390 eur

3 dienos | 3 naktys

maitinimas 3 kartus per dieną

mini dviviečiai kambariai (dušas ir WC bendri)

 

*ASMENINIAI MASAŽAI

PAPILDOMA galimybė stovyklos metu užsisakyti Tailandietišką masažą (į stovyklos kainą neįskaičiuota):

1.5 val. - 2 val. nuo 50 iki 70 eur

Zagaraite_sessions_innerdance.jpg

Atvykimas iš vakaro 19 - 20 val. rugpjūčio 5 d. (20 val. vakarienė)

GRUPĖ: iki 16 dalyvių 

VIETA: “Mylinti erdvė”, Dubingiai

MAITINIMAS: gardus veganiškas maistas 3 kartus per dieną

STOVYKLOS PLANAS

1 diena

MASAŽŲ DIENA

 • 08:00 - 08:30 Rytinė Qi Gong mankšta

 • 09:00 - 10:00 Pusryčiai

 • 10:00 - 12:00 Vandens ir saulės maudynės / pasiplaukiojimas su irklentėmis

 • 12:00 - 13:30 YIN jogos sesija

 • 14:00 - 15:00 Pietūs, laisvas laikas

 • 15:00 - 17:30 Refleksologijos dirbtuvės

 • 17:30 - 18:30 Aromaterapinio veido masažo pamoka

 • 19:30 - Vakarienė, laisvas laikas

 • 21:00 - Pirtis, pokalbiai,

 • 23:00 - Ramybės laikas

 • * visos stovyklos metu turėsime irklentes pasiplaukiojimui/pagulėjimui ant ežero

2 diena

VANDENS DIENA

 • 08:00 - 08:30 Rytinė Qi Gong mankšta

 • 09:00 - 10:00 Pusryčiai

 • 10:00 -12:00 Ežero ir saulės SPA / Irklėntės

 • 12:00 - 13:30 YIN jogos sesija

 • 14:00 - 17:00 Pietūs, laisvas laikas, maudynės, saulės vonios, irklentės

 • 17:00 - 19:00 INNERDANCE sesija

 • 19:30 Vakarienė

 • 21:00 Pirtis, ežeras, pokalbiai

 • 23:00 Ramybės laikas

3 diena

PIEVŲ DIENA

 • 08:00 - 09:00 Rytinė YIN jogos sesija

 • 09:00 - 10:00 Pusryčiai

 • 10:00 - 14:00 Žoliavimo pradžiamokslis ir hidrolato gamyba

 • 14:00 - 15:00 Pietūs

 • 15:00 - 16:00 Stovyklos uždarymas ir atsisveikinimas

No product

mylinti erdve kuno ir sielos spa

STOVYKLOS VEDĖJAI

Jurga

ŽAGARAITĖ

YIN JOGA
INNERDANCE
QI GONG

JURGA ZAGARAITE stovykla kuno ir sielos spa

Šios stovyklos organizatorė Jurga yra sertifikuota YIN jogos instruktorė bei Innerdance vedėja. Jurga aktyviai veda ir populiarina YIN jogą, kaip nuostabų savęs subalansavimo įrankį, leidžiantį šiuolaikiniam skubančiam žmogui iškvėpuoti įtampas, pratempti sustingusį kūną ir pasikrauti energijos. Jurga tiki, kad kiekvienas esame savo kūno, proto ir gyvenimo šeimininkai, todėl per savo vedamas sesijas kviečia pamatyti, suvokti ir pažadinti savęs gydymo ir kūrimo galias. Stovykloje Jurga ves visų pamėgtas YIN jogos sesijas, Innerdance bei rytines Qi Gong praktikas, kurios aktyvuos natūralią gyvybinės energijos tėkmę, plės suvokimų ribas ir pažadins mūsų vidinius gydytojus.

RŪTA KATILIŪTĖ stovykla kuno ir sielos spa

Rūta

KATILIŪTĖ

Refleksologija / pėdų masažas

Refleksologijos dirbtuvės

Aromaterapinis veido masažas

Rūta yra sertifikuota aromaterapeutė, refleksologė ir masažuotoja. Su pozityviu požiūriu ir entuziazmu, Rūta mėgsta skatinti ir šviesti žmones siekti sveiko gyvenimo būdo. Ikvėpta gamtos, ji toliau tobulina savo žinias įvairiose natūralaus gydymo sferose. Taip pat, Rūta yra Lietuvos moterų bendruomenės “Raudonoji palapinė” įkūrėja. Stovykloje Rūta mums praves refleksologijos (pėdų masažo) bei aromaterapinio veido masažo dirbtuves. Po šių dirbtuvių ne tik, išmoksime atlikti veido ir pėdų masažus, bet ir nuskrisime į visišką atsipalaidavimo ir palaimos būseną. Daugiau apie Rūtą: www.kvapualchemija.lt

Rasa

SUBAČIENĖ

RASA SUBAČIENĖ stovykla kuno ir sielos spa

Žoliavimo pradžiamokslis

Žoliavimas pievoje

Praktinis distiliavimo procesas

Rasa - Rasoklė yra sertifikuota tautinio paveldo produktų gamintoja, senojo žolininkystės amato puoselėtoja, bei praktinių seminarų mokytoja. Rasą dažniau sutiksite pievoje nei miesto gatvėje. Ji žino daug apie mūsų augalus ir jų gydančias bei gražinančias galias. Per patyriminius žoliavimo, augalų pažinimo, distiliavimo mokymus, Rasa kviečia mus prisiminti kiekvieno viduje slypintį ryšį su gamta ir jos dovanomis.

Stovykloje ji mus lydės į pasimatymą su apylinkių augalais bei praktiškai supažindins su augalų vandens (hidrolato)distiliavimo procesu. Daugiau apie Rasą: www.rasokle.lt

SARUNAS ZAGARAS stovykla kuno ir sielos spa

Šarūnas

ŽAGARAS

Tailandietiškas masažas

Miofascinis masažas

Šarūnas yra sertifikuotas Tailandietiško ir Miofascinio masažo specialistas. Šiuo metu papildomai mokosi klasikinio, segmentinio, gydomojo ir sportinio masažo technikų. Šarūnas taip pat yra sertifikuotas klasikinės integralios Hatha jogos ir sąmoningo kvėpavimo terapijos instruktorius. Kūnas, jo atpalaidavimas, emocinės - fizinės sąsajos yra Šarūno tyrinėjimo ir domėjimosi sritys. Stovyklos metu turėsite papildomą galimybę Šarūno rankų pagalba atlaisvinti kūne užstrigusias įtampas, emocijas ir padidinti kūno lankstumą.

Rokas

GRYBĖNAS

ROKAS GRYBENAS stovykla kuno ir sielos spa

Mylinčios erdvės

virtuvės šefas

Rokas yra Mylinčios erdvės virtuvės šefas. Jo ruoštas maistas yra įdomus, skanus ir kartu pakankamai paprastas, lengvas bei natūralus. Rokas gamina ekskliuzyvų veganišką maistą iš viso pasaulio virtuvių, patiekalus, kurie yra įdomūs ir skanūs žmonėms, mažiau susipažinusiems su veganiškos virtuvės įvairove. Pats Rokas labai myli maistą, turi gilų ir artimą santykį su tuo, ką valgo. Maistas pasak jo, ne tik suteikia energijos mūsų kūnams, bet ir nuspalvina bei sužadina jausmus ir, žinoma, jis labai įvairus, jausmiškai gilus ir skanus! Roko ruoštas maistas stovykloje mums suteiks malonių„gastronominių“ patirčių, galbūt naujų perspektyvų ir, svarbiausia, energijos žaisti ir dirbti.

Mylinti

ERDVĖ

mylinti erdve kuno ir sielos spa

Autentiška sodyba

Kamerinė aplinka

Gamtos apsuptis

NUOSTABI SODYBA 

BERŽOS EŽERO PAKRANTĖJE

Pirtis

Dviviečiai kambariai

40 km nuo Vilniaus

mylinti erdve kuno ir sielos spa

Ramybė

Savas ežero krantas

Gardus maistas

mylinti erdve kuno ir sielos spa

Natūralumas

Estetika

Jaukumas