Zagaraite_SPA_22_cover.jpg
Rugpjūčio 18-21 d.

KETURIOS dienos skirtos sustoti, atsikvėpti, įsikvėpti ir pailsėti. KETURIOS dienos naujoms patirtims ir naujiems suvokimams. KETURIOS dienos skirtos prisiminti, kad mes patys esame savo vidinio balanso alchemikai.

Zagaraite_sessions_BG_1200.jpg

STOVYKLOS metu:

 Visiškam susibalansavimui ir atsipalaidavimui maudysimės gydančių garsų vandenyne. Garsų vibracijos sujudins mūsų vidinius vandenis, prasiskverbs į kiekvieną ląstelę ir atstatys gyvybinės energijos tėkmę. Šiose GYDANČIŲ GARSŲ DIRBTUVĖSE mes ne tik patys maudysimės garsuose, susipažinsime su daugeliu instrumentų, naudojamų garso sesijoms ir sveikatinimui, bet ir išmoksime atlikti garsų terapiją kitam. 

Po kakavos ritualo iš kart keliausime į vidų per ribas plečiančią ir erdvinančią INNERDANCE garso sesiją, kai specialaus muzikos takelio, garsų, kvapų, prisilietimų pagalba panirsime į praplėsto sąmoningumo būseną (ang. REM) ir iš aukštesnės perspektyvos pažvelgsime į sau uždėtus limitus ir plėsime suvokimo ribas.  

Ne tik sužinosime daugiau apie tikrą kakavą, bet ir ragausime ją KAKAVOS RITUALO metu. Kakava, ne tik skanus, sveikas, bet ir sąmonę plečiantis augalas.

.

Įtampas iškvėpuosime ir patirsime tylą prote per SĄMONINGO KVĖPAVIMO sesiją.

Tempsime kūną ir balansuosime protą su YIN JOGAgeram miegui užsiliūliuosime JOGA NIDRA, o rytais energiją pažadinsime QI GONG (Ciguno) energetinėmis mankštomis. 

 Mūsų stovykla prasidės miške su MIŠKO MAUDYNĖMIS. Čia mes sustosime, iškvėpsime ir įkvėpsime raminančios ir energiją atstatančios miško gaivos. Profesionalios miško maudynių gidės lydimi, eisime į patyriminį pasimatymą su mišku. Sužinosime, kas gi yra tikroji japonų Shinrin-Yoku miško terapija, kuri įkvėps mus mišką patirti ir išjausti visu kūnu ir visais pojūčiais.​

​Ir stovyklą užbaigsime gardaus veganiško MAISTO GAMYBOS DIRBTUVĖMIS. Mylinčios erdvės šefo gaminamą maistą visi įsimyli nuo pirmo kąsnio. Po kiekvienų pietų pasipila daug klausimų “kas, kaip, kiek”. Todėl dabar iš stovyklos išvažiuosime ne tik su skaniais prisiminimais, bet ir šio bei to praktiškai išmokę.

BE viso to, mėgausimės saulės, vandens ir miško maudynėmis, plaukiosime irklentėmis, kaitinsimės pirtyje bei lepinsimės gardžiais veganiškais patiekalais.

KAINA

490 eur 

STOVYKLA PILNA. Parašykite žinutę jurga@zagaraite.lt, jeigu norėtumėte pirmi gauti informaciją, jeigu atsilaisvintų vieta.

 

4 dienos | 3 naktys

maitinimas 3 kartus per dieną

mini dviviečiai kambariai (dušai ir WC bendri)

ASMENINIAI MASAŽAI 

(į stovyklos kainą neįskaičiuota)

PAPILDOMA galimybė stovyklos metu užsisakyti viso kūno Tailando, atpalaiduojantį, giliųjų audinių ar 30 min. atskiros zonos masažą:

1 val. 40 eur / 0,5 val. 20 eur

(masažams reikalinga išankstinė rezervacija, nes vietų skaičius ribotas) 

Atšaukus dalyvavimą stovykloje

dėl bet kokių asmeninių priežasčių -

pinigai nėra grąžinami.

Nebent vietoje savęs surasite kitą dalyvį.

Zagaraite_sessions_innerdance.jpg

 GRUPĖ: 14 dalyvių

VIETA: “Mylinti erdvė”, Dubingiai

MAITINIMAS: gardus veganiškas maistas 3 kartus per dieną

STOVYKLOS PLANAS

1 diena

SUSTOJIMAS

 • 16:00 - 16:30 Atvykimas į Dubingius, Molėtų raj.

 • 16:30 - 18:45 Miško maudynės. Shinrin-Yoku su Mila Monk 

 • 18:45 - 19:00 Iš miško važiuojame į Mylinčią Erdvę

 • 19:00 - 20:30 Vakarienė ir įsikūrimas

 • 20:30 - 22:00 Stovyklos atidarymo ratas ir gero miego YIN Nidra su Jurga ir Šarūnu

 • 23:00 Labanakt / Tylos laikas

2 diena

IŠKVĖPIMAS

 • 08:30 - 09:00 Qi Gong mankšta su Jurga

 • 09:00 - 10:00 Pusryčiai

 • 10:00 - 12:00 Vandens ir saulės maudynės / irklentės

 • 12:00 - 14:00 Sąmoningo kvėpavimo sesija su Šarūnu

 • 14:00 - 16:00 Pietūs, laisvas laikas / irklentės

 • 16:00 - 18:00 Kakavos ritualas su Povilu

 • 18:00 - 19:30 Innerdance sesija su Jurga

 • 19:30 - 20:30 Vakarienė

 • 21:30 - 22:30 YIN joga su Jurga

 • 23:00 Labanakt / Tylos laikas

3 diena

ĮKVĖPIMAS

 • 08:30 -09:00 Qi Gong mankšta su Jurga

 • 09:00 - 10:00 Pusryčiai

 • 10:00-12:30 Ežero ir saulės SPA / Irklėntės

 • 12:30- 14:00 YIN jogos sesija su Jurga

 • 14:00 - 16:00 Pietūs, laisvas laikas, irklentės

 • 16:00 - 19:00 Gydančių garsų dirbtuvės su Rima 

 • 19:30 - 21:30 Vakarienė, laisvas laikas

 • 21:30 - 23:00 Pirtis

 • 23:00 Labanakt / Tylos laikas

4 diena

ĮSIŽEMINIMAS

 • 08:30 - 10:00 Rytinė YIN joga su Jurga

 • 10:00 - 11:00 Pusryčiai

 • 11:30 - 14:00 Maisto dirbtuvės su Roku

 • 14:00- 14:30 Stovyklos uždarymo ratas

 • 14:30 - 15:30 Pietūs

 • 15:30 - 17:00 Išvykimas

 
mylinti erdve kuno ir sielos spa

STOVYKLOS VEDĖJAI

Jurga

ŽAGARAITĖ

YIN joga
Joga NIDRA
INNERDANCE
QI GONG

Zagaraite_SPA_22_vedejaiSPA-VEDEJA-JURGA.png

Šios stovyklos organizatorė Jurga yra sertifikuota YIN jogos instruktorė bei Innerdance vedėja. Jurga aktyviai veda ir populiarina YIN jogą, kaip nuostabų savęs subalansavimo įrankį, leidžiantį šiuolaikiniam skubančiam žmogui iškvėpuoti įtampas, pratempti sustingusį kūną ir pasikrauti energijos.

Jurga tiki, kad kiekvienas esame savo kūno, proto ir gyvenimo šeimininkai, todėl per savo vedamas sesijas kviečia pamatyti, suvokti ir pažadinti savęs gydymo ir kūrimo galias. Stovykloje Jurga ves visų pamėgtas YIN jogos sesijas, joga Nidra, Innerdance bei rytines Qi Gong praktikas, kurios aktyvuos natūralią gyvybinės energijos tėkmę, plės suvokimų ribas ir pažadins mūsų vidinius gydytojus.

Zagaraite_SPA_22_vedejaiSPA-VEDEJA-MIA.png

Mila

MONK

Miško terapija

Miško maudynės. Shinrin-Yoku

 

Mila Monk yra pirmoji sertifikuota miško maudynių gidė Lietuvoje, Miško terapijos ir edukacijos centro bendraįkūrėja ir vadovė bei vertėja, kartu su bendraminte išvertusi nuostabią dr. Qing Li knygą “Miško maudynės. Shinrin-Yoku: apie gydantį gamtos poveikį žmogui”. 

Milos tikslas - įkvėpti žmones daugiau laiko leisti gamtoje, jaučiantis ne jos šeimininkais, o jos dalimi, ir iš gamtos semtis sveikatos, geros savijautos bei įkvėpimo.

MIŠKO MAUDYNĖMIS ir pradėsime mūsų stovyklą. Visi iš miestų, reikalų, bėgimo ir skubėjimo - susitiksime miške nurimti. Miško ūksmėje sulėtėsime, iškvėpsime skubėjimą ir įkvėpsime lengvumą, gaivą ir ramybę. O Mila mums ne tik papasakos apie miško naudą iš mokslo pusės, bet ir kvies įsileisti mišką į savo kūną per pojūčius, pasijuntant visapusiškai gyviems – gyvo pasaulio gyva dalimi.

Daugiau apie Milą www.shinrinyoku.lt

Rima

LAVRINOVIČ

Zagaraite_SPA_22_vedejaiSPA-VEDEJA-RIMA.png

Gydančių garsų dirbtuvės

Bazinė dainuojančių

dubenų garso masažo

technika

Rima yra sertifikuota garso terapijos ir sąmoningo kvėpavimo praktikė, kvalifikuota dula, veda ritualus asmeninių švenčių metu, yra saviugdos centro Laumžirgių žemė administruojanti siela. Ji su visa savo meile, švelnumu, jautrumu žmogui ir aplinkai, iš savo kūrybinio srauto per vedamas praktikas ne tik perteikia žinias, bet ir kuria erdves, kuriose protu suvokiamas materijos pasaulis susijungia su subtiliu dvasios pasauliu ir užsipildo šviesos bei meilės turiniu.

 

Stovykloje Rima ves mums GYDANČIŲ GARSŲ DIRBTUVES, kurių metu savimi patirsime, kaip garsas liečia kiekvieną asmeniškai, kaip veikia fizinį ir subtiliuosius kūnus, protą ir jausmus, kokias būsenas mumyse kuria. Susipažinsime su daugeliu instrumentų, naudojamų garso sesijoms ir sveikatinimui, turėsime galimybę jais pagroti ir išmokti bazinės dainuojančių dubenų garso masažo meno technikos.

Zagaraite_SPA_22_vedejaiSPA-VEDEJAS-SARŪNAS.png

Šarūnas

ŽAGARAS

Sąmoningas kvėpavimas

Tailando ir Atpalaiduojantys masažai

Šarūnas yra sertifikuotas kvėpavimo terapijos instruktorius, jogos mokytojas ir masažo meistras.  Kūno ir proto atpalaidavimas pasitelkiant judesį, prisilietimą ir sąmoningą kvėpavimą yra Šarūno tyrinėjimo ir domėjimosi sritys. 

Stovyklos metu Šarūnas mums praves SĄMONINGO KVĖPAVIMO sesiją, kurios metu iškvėpuosime įtampas, atpalaiduosime kūną ir sulėtinsime protą. Taipogi turėsite papildomą galimybę Šarūno MASAŽŲ pagalba atlaisvinti raumenų sąstingius, fizines įtampas, padidinti kūno lankstumą ar tiesiog atsipalaiduoti.

Daugiau apie Šarūną www.sarunaszagaras.lt

Povilas

AUŠRA

Kakavos edukacija

Kakavos ratas

Zagaraite_SPA_22_vedejaiSPA-VEDEJAS-POVILAS.png

POVILAS yra keliautojas, ieškotojas, kakavos žinovas ir GYVA KAKAVA įkūrėjas. Povilas daugiausia dėmesio skiria kokybiškai kakavai ir jos poveikiui kūnui, protui ir širdžiai, o jo veikla - gyvas to įrodymas! 

Kakava - tai viena iš ypatingų žemės dovanų, kuri ne tik kad skani, sveika, bet kartu ir atverianti naujus suvokimus. Vieni sako, kad jos šaknys ateina iš majų ir actekų, kiti - kad tai net mūsų senųjų dievų Annunaki palikimas. Palikimas mums priminti, kad ne kas kitas, o mes ir esame patys tikriausi dievai ir savęs kūrėjai. Todėl dažnai kakava taip ir vadinama - dievų maistu.

Stovyklos metu Povilas mus ne tik papasakos apie tikrą kakavą, jos naudą bei istoriją, bet ir praves mums KAKAVOS RITUALĄ.

Daugiau apie Povilą www.gyvakakava.lt

Zagaraite_SPA_22_vedejaiSPA-MAISTAS-ROKAS.png

Rokas

GRYBĖNAS

Maisto gamybos dirbtuvės

Mylinčios erdvės

virtuvės šefas

Rokas yra Mylinčios erdvės virtuvės šefas. Jo ruoštas maistas yra įdomus, skanus ir kartu pakankamai paprastas, lengvas bei natūralus. Rokas gamina ekskliuzyvų veganišką maistą iš viso pasaulio virtuvių, patiekalus, kurie yra įdomūs ir skanūs žmonėms, mažiau susipažinusiems su veganiškos virtuvės įvairove. Pats Rokas labai myli maistą, turi gilų ir artimą santykį su tuo, ką valgo. Maistas pasak jo, ne tik suteikia energijos mūsų kūnams, bet ir nuspalvina bei sužadina jausmus ir, žinoma, jis labai įvairus, jausmiškai gilus ir skanus!

Rokas stovykloje mus ne tik džiugins gardžiu maistu, bet ir praves MAISTO GAMYBOS DIRBTUVES. Taigi galėsim ne tik ragauti, bet kartu sudalyvauti dirbtuvėse ir šiek tiek išmokti apie veganiškos virtuvės subtilybes.

Mylinti

ERDVĖ

mylinti erdve kuno ir sielos spa

Natūralumas

Estetika

Jaukumas

mylinti erdve kuno ir sielos spa

SODYBA ŠALIA DUBINGIŲ

BERŽOS EŽERO PAKRANTĖJE

Pirtis

Mini dviviečiai kambariai

Bendri WC ir dušai

40 km nuo Vilniaus

mylinti erdve kuno ir sielos spa

Ramybė

Savas ežero krantas

Gardus maistas

Autentiška sodyba

Kamerinė aplinka

Gamtos apsuptis

ir SUSITIKIME ant kilimėlio STOVYKLOJE!