top of page
Ieškoti

Kūno ir Sielos SPA vasaros stovyklos

Pristatau ir kviečiu jus į šių metų KŪNO ir SIELOS SPA stovyklas!


Liepos 21 - 24 d. ir Rugpjūčio 18 - 21 d.


Mūsų stovykla prasidės Miške. Visi iš reikalų ir skubėjimo - susitiksime miške nurimti. Miško paūksmėje sulėtėsime, iškvėpsime skubėjimą ir įkvėpsime miško gaivą. Profesionalios MIŠKO MAUDYNIŲ gidės lydimi, eisime į patyriminį pasimatymą su mišku. Sužinosime, kas gi yra tikroji japonų Shinrin-Yoku miško terapija, kuri įkvėps mus mišką patirti ir išjausti visu savo kūnu ir visais pojūčiais.


Visos stovyklos metu tempsime kūną, atsipalaiduosime ir balansuosimės su YIN JOGA, geram miegui užsiliūliuosime joga NIDRA, o rytais energiją pažadinsime QI GONG (Ciguno) energetinėmis mankštomis.


Įtampas iškvėpuosime ir patirsime tylą prote per SĄMONINGO KVĖPAVIMO sesiją.


Ne tik sužinosime daugiau ir plačiau apie tikrą kakavą, bet ir ragausime ją KAKAVOS RITUALO metu. Kakava, ne tik skanus, sveikas, bet ir sąmonę plečiantis augalas.


Po kakavos ritualo iškart keliausime į vidų per ribas plečiančią ir erdvinančią INNERDANCE garso sesiją.


Visiškam susibalansavimui ir atsipalaidavimui maudysimės gydančių garsų vandenyne. Garsų vibracijos sujudins mūsų vidinius vandenis, prasiskverbs į kiekvieną ląstelę ir atstatys gyvybinės energijos tėkmę. Šiose GYDANČIŲ GARSŲ DIRBTUVĖSE mes ne tik patys maudysimės garsuose, susipažinsime su daugeliu instrumentų, naudojamų garso sesijoms ir sveikatinimui, bet ir išmoksime ATLIKTI GARSŲ TERAPIJĄ kitam.


Ir stovyklą užbaigsime gardaus veganiško MAISTO GAMYBOS DIRBTUVĖMIS. Mylinčios erdvės šefo Roko gaminamą maistą visi įsimyli nuo pirmo kąsnio. Po kiekvienų pietų ar vakarienės pasipila daug klausimų “kas, kiek, kaip, kodėl”. Todėl dabar iš stovyklos galėsime išsivešti ne tik skanius prisiminimus, bet ir šio bei to praktiškai išmokti.


Na, ir be visa to, mėgausimės Mylinčios erdvės aplinka, saulės ir vandens maudynėmis, plaukiosime irklentėmis, kaitinsimės pirtyje bei mėgausimės gardžiu maistu bei draugija.


Papildomai, visos stovyklos metu, turėsite galimybę užsisakyti Tailando arba atpalaiduojančius masažus.

DETALIĄ stovyklos programą, vedėjų (o jų bus net 6!) pristatymą ir kainą rasite ČIA


Pasirinkimas rasti laiko ir pasitraukti iš nuolatinio skubėjimo bei nerimo visada priklauso tik mums. Tad “rezervuokite save” vienam iš šių savaitgalių ir


SUSITINKAME stovykloje ant kilimėlio,

Jurga
24 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page