top of page
Ieškoti

Judėjimas yra gyvybės pamatas


🌙 Pats esminis judėjimas, kuris skiria gyvą nuo negyvo, yra energijos judėjimas.

Gyvybinė energija yra vienintelis mūsų gyvenimo kuras, kurios tėkmę turėtume mokėti valdyti.


Kiek dėmesio ir laiko jūs skiriate šiam svarbiausiam “mokslui” ir jo įgūdžių tobulinimui savo gyvenime?


Kol energija teka laisvai - jūs NIEKADA nesirgsite. Kai tik šis judesys sutrinka - atsiranda energijos blokai - visokie “maži” negalavimai ir “eiliniai” skausmai, kuriais “visi skundžiasi” ir kurie palaipsniui gali išsivystyti į rimtas ligas ne “visiems”, o jums.


Kur ta energija teka? Jūsų kūne. Kas tą energiją valdo? Jūs. Sąmoningai ar ne - čia kitas klausimas. Kas tą energiją blokuoja? Jūs. Kaip blokuojate? Bijodami, stresuodami, susireikšmindami, lygindamiesi ir su kiekviena tablete jūs tą bloką tik didinate. Kas ją gali atblokuoti? Tik jūs patys. Kaip? Pirma prisiimdami atsakomybę už savo sveikatą ir gyvybę.


Aš tvirtai tikiu ir gyvenu tuo, kad mes esame SAVO PAČIŲ GYDYTOJAI.

Kodėl patys? Todėl, kad yra labai nelogiška ir neatsakinga patikėti svarbiausią savo gyvenime dalyką - sveikatą ir gyvybę - svetimiems žmonėms. Patikėti kitiems, nes jūs labai užsiėmę kitais rūpesčiais. Dažnu atveju - pelnų kūrimu kažkam kitam, kuris jums moka, kad paskui jūs tuos pinigus išleistumėte gydymuisi ir įtampų paleidimui tokias “nekaltais” būdais, kaip pirkiniai, kelionės, maistas ir įvairios priklausomybės.


Sakote, kad čia ne laiko stokos klausimas, o kompetencijos? Jūs gi nesate kompetetingi pasirūpinti savo sveikata. Ar tikrai? O kaip jums esamos sveikatos sistemos kompetencijos gydyti mus ir profikatiškai tikrinti jau nuo pat gimimo, o po intensyvių 40-60 “gydymo” metų konstatuoti, kad visgi kažkaip kažkada kažkodėl jūs susirgote “nepagydoma” liga? Nors visus tuos metus buvote “gydomi”?


“Gyvybinės energijos valdymo pradžiamokslis” - taip galėtų skambėti pati pirmoji knyga, kurią turėtume gauti į rankas. Deja, jos negauname, tačiau visi gerai žinome posakį, kad “nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės”.


Tad jeigu esate pasiruošę sužinoti - prisijunkite.

Gyvybinės energijos tėkmę atstatinėjame ir ja pildomės kiekvieną savaitę.


Susitikime,

Jurga🌙75 peržiūros1 komentaras

Naujausi įrašai

Rodyti viską

1 Comment


Puikus požiūris, visiškai pritariu

Like
bottom of page